XEVOS v novém !

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jelikož jsme se jako firma v loňském roce co do počtu zaměstnanců, odbavených zakázek, servisních zásahů či prodaných zařízení poměrně zvětšili. Byli jsem nuceni ihned na začátku letošního roku hledat nové ,,útočiště”.

Pevně věříme, že se nám podařilo najít nové, větší, komfortnější a reprezentativnější prostory, kde budeme schopni lépe uspokojovat přání a potřeby našich zákazníků. Společně se sídlem společnosti, najdete v novém zázemí rozsáhlejší a vybavenější servisní středisko, ale také přístupnější výdejní místo našeho e-shopu XEVOS | Store. Všechny naše dosavadní služby provádíme i nadále a postupem času se můžete těšit na příval novinek a rozšíření služeb, které nám nové prostory umožňují.

Budeme rádi, když si k nám do ,,Mariánek” najdete cestu tak, jako jste si ji našli na Sokolskou. Od Března 2018 vás velmi rádi s šálkem dobré kávy přivítáme na adrese 28. října 1584/281, 709 00 Ostrava. U budovy máme pro zákazníky parkovací místa a na zastávku MHD, co by kamenem dohodil.

 

Těšíme se na vás.

More news
Stay in touch with us
Subscribe to news
Stay in touch with us
Subscribe to news


TOP